Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny

Mobilna Stylizacja Paznokci „DIAMANT”

Nazwa podmiotu: Mobilna Stylizacja Paznokci „DIAMANT”

Adres siedziby: 58-562 Podgorzyn ul. Bojki 2/1

Osoba reprezentująca podmiot: Kamila Żak- opcjonalnie Krzysztof Baran

Dane kontaktowe: krzysztofbaran@interia.eu 669550048

 

ulga: rabat w wysokości 15% na usługi stylizacji Paznokci W terminie od 5.12.2019 do 1.12.2020

Świat Kwiatów Marcin Sikora

Nazwa podmiotu: Świat Kwiatów (sklep internetowy)

Adres siedziby: ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215, 04-157 Warszawa 
NIP 537-220-80-01

Osoba reprezentująca podmiot: Marcin Sikora
Dane kontaktowe: tel 22 299 7737 email:sklep@swiatkwiatow.pl
kontakt mail:magda.borysiuk@swiatkwiatow.pl

Deklaruje uczestnictwo w Jeleniogórskiej Karcie Dużej Rodziny" poprzez udzielenie użytkownikom Karty rabatu/ulg w wysokości 5% na sprzedaż towarów/usług: asortyment na stronie internetowej 

W terminie: na czas nieokreślony 

Audiofon Jelenia Góra

Audiofon Jelenia Góra - Wjejska 11 

 

 

RABAT / ZNIŻKA

  • 25% na sprzedaż towarów/usług: baterii oraz filtrów i akcesriów, a także: bezpłatna diagnostyka słuchu i konsultacje audioprotetyczne, dopasowanie aparatów, bezpłatne wypożyczenie aparatów na okres testowy, bezpłatna opieka i przeglądy aparatów 

 

Optyk Sztuka Widzenia

Nazwa podmiotu: Optyk Sztuka Widzenia

Adres siedziby: ul. Moniuszki 3a/4A, 58-506 Jelenia Góra

Dane kontaktowe: (07) 64 60 777, www.optyk-sztuka-widzenia.business.site

Deklaruje uczestnictwo w Jeleniogórskiej Karcie Dużej Rodziny" poprzez udzielenie użytkownikom Karty 20% zniżki na sprzedaż szkieł okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów korekcyjnych.

Zakład Optyczny Oczko

Zakład optyczny Oczko

ul.Ogińskiego 4/1
58-506 Jelenia Góra

 

 


RABAT / ZNIŻKA

  • 25% sprzedaż szkieł i okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz, bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów korekcyjnych

 

Foto Express

Nazwa podmiotu: Foto Express sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Mielczarskiego 8/58,02-798 Warszawa
Osoba reprezentująca podmiot: Tomasz Mlodzki Członek Zarządu
Dane kontaktowe: 888-551-271, biuro@fotocspress.biz www.passport-photo.online/pl
www.fotoexpress.org

Deklaruje uczestnictwo w Jeleniogórskiej Karcie Dużej Rodziny" poprzez udzielenie użytkownikom Karty rabatu/ulg w wysokości 10% na sprzedaż towarów/usług: zdjęć do oficjalnych dokumentów wykonane online.

Zdjęcie Klient wykonuje przy pomocy własnego smartphona po wejściu na stronę www.passport-photo.online/pl Zniżkę należy zgłosić telefonicznie pod numerem 888-551-271.
W terminie: na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia

Papugarnia Karpacz

Papugarnia Karpacz to jedyne takie miejsce w Karkonoszach, gdzie możesz spędzić niezapomniane chwile z rodziną. Różnorodność gatunków i kolorów wprawia w zachwyt nie tylko najmłodszych. Możesz nakarmić, pogłaskać i wziąć na ramię papugę oraz uwiecznić tę chwilę na zdjęciach. Przyjdź i sprawdź, jak wiele radości daje spotkanie oko w oko z tymi pięknymi zwierzętami.

 
 

 
RABAT / ZNIŻKA
  • 10% na wstęp 
 

 
 
 

Disco Wrotki

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej nowo otwartej wrotkarni DISCOWROTKI w Jeleniej Górze (wejście od ulicy Kraszewskiego). DISCOWROTKI to tor wrotkarski z muzyką, wypożyczalnia wrotek i akcesoriów wrotkarskich oraz kawiarnia. Organizujemy wszelkie imprezy „na wrotkach” o dowolnej tematyce, zakres oczywiście do uzgodnienia.

 


RABAT / ZNIŻKA
  • 20% na wstęp i wypożyczenie sprzętu

http://discowrotki.pl/

 

e-Karta Dużej Rodziny

 
 
Z dniem 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny uzyskała nową formę dokumentu elektronicznego. Jest to pierwszy w Polsce e-dokument, umożliwiający członkom rodzin wielodzietnych korzystanie z przysługujących im uprawnień, w tym zniżek ustawowych.
Karty w formie elektronicznej udostępniane są swoim posiadaczom w przeciągu kilku minut od momentu, w którym użytkownik SI KDR pozytywnie rozpatrzy wniosek i wyśle zamówienie na Karty. Rodzice i małżonkowie rodziców mogą wyświetlać na swoich smartfonach nie tylko swoje Karty, ale również Karty pozostałych członków rodziny, co jest bardzo przydatne w przypadku, gdy cała rodzina korzysta z oferty Partnera Karty Dużej Rodziny jednocześnie. Nie ma wówczas konieczności szukania przez wszystkich członków rodziny plastikowych Kart, jedna osoba może na swoim telefonie wyświetlić Karty wszystkich osób.
 
Ponadto aplikacja umożliwia szybkie znalezienie najbliższych Partnerów Karty Dużej Rodziny dzięki usłudze geolokalizacji, a w niedługim czasie w aplikacji e-KDR,  zostanie wprowadzone powiadomienie dla posiadaczy Karty informacja o nowych Partnerach Karty lub ciekawych ofertach. Wnioskowanie o od razu o obie formy Karty wiąże się z brakiem obowiązku ponoszenia opłaty za domówienie drugiej formy Karty. Zwolnieni z opłaty są również ci członkowie rodzin wielodzietnych, dla których wniosek o Kartę Dużej Rodziny został złożony przed 1 stycznia 2018 r. i dla których wniosek o domówienie Karty Dużej Rodziny w formie elektronicznej zostanie złożony najpóźniej do 31 grudnia 2019 r.
Wnioskowanie o Kartę elektroniczną nie jest trudne. 
 
Na stronach internetowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej: https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/dla-swiadczeniobiorcow/rodzina/karta  oraz  https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodzi...  znajdują się wyczerpujące informacje dotyczące wnioskowania o Kartę Dużej Rodziny w formie elektronicznej. Ponadto w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem:  https://www..mpips.gov.pl/bip/ogloszenia-i-wykazy/wsparcie-dla-rodzin-z-... znajduje się plik zawierający objaśnienia do wniosku, a także plik zawierający instrukcję wypełnienia załącznika wniosku ZKDR-04 Informacja o osobach, które będą mogły wyświetlać kartę elektroniczną na swoich urządzeniach mobilnych.
Istnieje również możliwość złożenia wniosku o Kartę Dużej Rodziny w formie elektronicznej za pośrednictwem Portalu Informacyjno-Usługowego Emp@tia. Wypełnienie wniosku za pośrednictwem PIU Emp@tia zajmuje znacznie mniej czasu niż w formie tradycyjnej.  Informację o składaniu wniosku o Kartę Dużej Rodziny za pośrednictwem PIU Emp@tia można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny , Pracy i Polityki Społecznej pod adresem: https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodzi...
 
Urząd Miasta w Jeleniej Górze służy wszelką pomocą przy składaniu wniosków o Kartę Dużej Rodziny zarówno w formie tradycyjnej jak i elektronicznej. Pytania w sprawie Kart Dużej Rodziny można kierować na adres email: wieczorek@jeleniagora.pl lub telefonicznie pod nr 75 75 46 131 i osobiście w pokoju nr 1 w przybudówce ratusza od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.
 

 

Sklep Wyspa Szkrabów

 

Sklep Wyspa Szkarbów udziela użytkownikom „Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny”rabatu/ulgi w wysokości -15 % na sprzedaż towarów/usług:

- Zabawek, gier i akcesorii dla dzieci.

Więcej informacji: Iga Warnicka , tel.665 073 322, Podwale 25
58-500 Jelenia Góra

 

Subscribe to RSS - Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny

 

Kalendarz FB